Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-Zakupy.com
szarosci

Pimkie - kolekcja, sklepy

  Marka Pimkie oferuje kolekcje dla młodych kobiet w wieku między 15 a 25 rokiem życia. Pimkie proponuje szeroki asortyment produktów będących w zgodzie z najnowszymi trendami mody. Pimkie dostarcza swoim klientkom wysoką jakościową odzież, akcesoria, obuwie, bieliznę. Grupą docelową firmy są niskie i średnie warstwy społeczne. Jak wiadomo rynek ubrań dla młodych dziewczyn jest znacznie bardziej wymagający niż inne segmenty rynku. Dzieje się tak z powodu jego niszowego charakteru, co ciągnie za sobą dużą ilość konkurencyji. Charakterystyczna dla tego rynku jest duża ilość zagranicznych podmiotów.  Głównym konkurentem dla Pimkie są marki Orsay oraz Troll, mniej Reserved, Top Secret, które mają w Polsce znacznie więcej salonów swoich sieci. Kolejnym zagrożeniem na omawianych najniższych segmentach rynku jest słaba lojalność klientów oraz konkurencja ze strony gigantów rynku (H&M, Zara). Obecnie Pimkie posiada ponad 600 sklepów na terenie Europy, w tym 100 w samej Hiszpanii.  Pimkie rozwija się, sukcesywnie otwiera nowe sklepy i podbija rynki nowych państw, oferując ubrania po najniższych cenach. Motto marki brzmi “Pimkie wprowadzi cię na wybieg życia”. Od poprzedniego roku możemy zaobserować zmianę wystroju wnętrz salonów Pimkie.  Sklep jest przedzielony korytarzem, po obu stronach korytarza znajdują się przymierzalnie oraz część zakupowa sklepu. Główne kolory salonów to pomarańczowy i różowy. Filozofią Pimkie jest pozytywne nastawienie do życia.  Kolekcje Pimkie są uaktualniane co tydzień, by zawsze być na czasie z nowymi trendami w modzie.
  Jak mówi Markus Roschel – Managing Director Pimkie – marka jest na najlepszej drodze by zostać europejską marką całej generacji “Nasza grupa docelowa jest młoda, ceny atrakcyjne”.


Pimkie kolekcja wiosna-lato 2013

Najnowsza kolekcja Pimkie na sezon wiosna-lato 2013. Lookbook został zrealizowany w Barcelonie.

Pimkie kolekcja jesień-zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja Pimkie na sezon jesień-zima 2012/2013. W kolekcji m.in. sukienki, kurtki, bluzki, płaszcze.

Pimkie – Galeria Krakowska

Pimkie – Galeria Krakowska Pimkie to marka odzieży damskiej proponująca paniom w różnym wieku aktualną modę damską. W ofercie Pimkie znajdują się także akcesoria takie jak torby, naszyjniki, obrączki, paski czy nakrycia głowy. Godziny otwarcia: pon. – pt. 9.00 – 22.00 sobota 9.00 – 22.00 niedziela 10.00 – 21.00 Adres: Pimkie Galeria Krakowska ul. Pawia [...]