Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-Zakupy.com
szarosci

Orsay - kolekcja, sklepy

  Dziś obecna w 18 krajach Europy marka Orsay bije wciąż nowe rekordy popularności wśród kobiet szukających modnych wzorów odzieży, toreb i innych damskich akcesorii. Jeszcze 33 lata temu Orsay był pączkującym projektem, pierwszy sklep powstał w Niemczech w Karlsruhe, miał zaledwie 70 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W drugiej połowie lat 70-tych marka dopracowała się 35 sklepów i 220 pracowników.

  Między rokiem 1978 a 1980 powstała centrala Orsay wybudowana w Willstatt-Eckartsweier. Na dziesięcio lecie liczba sklepów Orsay wzrosła do 58, liczba pracowników podwoiła się. 4 lata później, bo w 1989 roku powstaje setny sklep marki. Orsay wchodzi w nowe dziesięciolecie z liczbą pracowników przekraczającą 1000 osób. Po otwarciu drugiej centrali w 1992 roku Orsay otwiera pierwszą zagraniczną filię sklepu w Austrii. Dwudziestoletni Orsay może pochwalić się sięgająca dwóch tysięcy pracowników ekipą oraz prawie 200 sklepami. Druga połowa lat dziewiędziesiątych upływa firmie na ekspansji na nowe rynki, w 1996 roku Orsay pojawia się w Szwajcarii, w 1997 pod hasłem Orsay goes East zawitał w Polsce w Czeladzi. Na dwa lata później datuje się powstanie strony internetowej firmy pod adresem www.orsay.com. Orsay dalej rozwija się trafiając na Węgry i do Czech.

  W 2002 roku we Wrocławiu powstaje trzecia centrala marki, by lepiej kontrolować wschodnią ekspansję firmy. Konsekwencją tego kroku było udane wejście do nowych krajów: Słowenii, Zagrzebia, Chorwacji. W 2005 roku świętując 30 lecie marka mogła się pochwalić nie byle czym, bo ponad 400 sklepami w Europie i ponad 4000 pracowników na całym świecie. Rok później marka zdobywała już rynki Ukrainy, Łotwy, Słowacij, Rosji i Bośni i Harcegowiny, dwa lata później również Bułgarii, Rumuni, Serbii i Turcji. W 2008 roku

  Orsay posiada już 500 sklepów w 18 krajach w Europie, polski oddział Orsay’a obchodzi natomiast 10 lecie marki w Polsce. Orsay zajmuje się projektowaniem odzieży kobiecej, celem firmy jest produkowanie ubrań spełniających wysokie wymagania klientek, dlatego dba o to by były one zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Sklepy Orsay położone są w jak najlepszych lokalizacjach, w centrach miast lub galeriach handlowych. Wizją firmy jest by wszystkie kobiety było stać na wyrażenie swojej kobiecości przez oryginalny ubiór.
  a

  Kolekcja Orsay – Jesień/Zima 2008/2009
  a

  10 rocznica marki Orsay w Polsce
  a
  Z akcesoriów dostępnych w sklepach Orsay’a szczególną renomą wśród pań cieszą się torebki Orsay’a, ich oryginalność, dbałe wykończenie, modne wzory i kolory sprawiają, że nie mają sobie one równych wśród konkurencji. Pomysł na dalszy rozwój marki posiada Dział Rozwoju firmy, eksperci nieustannie analizują sytuacje na rynkach na których obecny jest Orsay oraz na tych na które dopiero planowana jest ekspansja firmy.

  Brane pod uwagę są miejsca o wysokiej frekwencji klientów. Niezwykle ważna w takim układzie jest strona logistyczna projektu, o zapewnienie precyjności codziennych dostaw dbają pracownicy działu sortowania towarów. Na tym przykładzie można zobaczyć jak ważni dla sukcesywnego rozwoju firmy są doświadczeni pracownicy, to głównie dzięki nim lokomotywa firmy pędzi do przodu w tak zawrotnym tępie.

  Do nich też należy kontrolowanie jakości wyprodukowanego produktu, by odpowiadał on oczekiwaniom klientek wzdłuż całej Europy i nie tylko. Ważnym elementem rozwoju Orsay’a jest też zapewnienie sprawnej komunikacji między filiami firmy, a jest ich ponad 500. Dział Informatyki jest zawsze na bieżąco z informacjami o obrotach i zasobach magazynów. Dzięki temu firma jest w stanie szybko wprowadzać zmiany i monitorować wszystkie interesujące ją rynki.

Sukienki Orsay kolekcja wiosna-lato 2013

Orsay kolekcja wiosna-lato 2013

Najnowsza kolekcja odzieży i dodatków Orsay na sezon wiosna-lato 2013.

Orsay kolekcja jesień-zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja Orsay na sezon jesień-zima 2012/2013.

Orsay kolekcja wiosna-lato 2012

Orsay kolekcja mody wiosna-lato 2012

Orsay – nowa kolekcja wiosna lato 2010