Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-Zakupy.com
szarosci

New Yorker - kolekcja, sklepy

  New Yorker należy do wiodących firm w handlu tekstylnym w Europie. Po raz pierwszy otwarto sklep New Yorkera we Flansburgu w 1971 roku, do dziś powstało ponad 663 filie w 25ciu krajach. Każdego miesiąca New Yorker obsługuje 4 mln klientów, zatrudniając 11.000 pracowników. Filie sieci New Yorker najczęściej umieszczane są w największych galeriach handlowych. Asortyment New Yorkera w przeważającej części składa się na modę młodzieżową, jeansową, sportową i street wear. Kolekcja skierowana jest dla młodej grupy docelowej, świadomej najświeższych trendów.  Centrala firmy znajduje się w Braunszweig, tam też ustalana jest polityka firmy jak i produkcja. Według badań New Yorker znajduje się w pierwszej dziesiątce rozpoznawanych marek młodzieżowych (wg oficjalnej strony internetowej: “New Yorker zalicza się do Top Ten najbardziej pożądanych miejsc zakupów wśród młodzieży i należy do przedsiębiorstw, z którymi grupa docelowa najszybciej deklaruje emocjonalny związek.”) New Yorker stara się zdobyć zaufanie klienta, celuje na kreatywność, elastyczność i “modowe kompetencje”.  Sklepy New Yorkera znajdują się w najczęściej uczęszczanych miejscach. Zanim firma zainwestuje w siedzibę, dokładnie analizuje warunki i sprawdza potencjał, szczególnie zwracając uwagę na dane demograficzne, siłę nabywczą jak i infrastrukture danego miejsca. Dąży się do pozycji “1A”, najczęściej uczęszczanych stref i rejonów śródmiejskich i center handlowych. Przy każdym wejściu na dany rynek New Yorker szczegółowo analizuje warunku kulturalne danego kraju, tak aby wpasować się w rozmaite oczekiwania danych klientów. Międzynarodowa ekspansja New Yorkera rozpoczęła się w 1994 roku poprzez wejście do Austrii, od tego czasu trzykrotnie zwiększyła się liczba filii New Yorkera. Od 2005 firma wpasowując się w uwarunkowania rynku oferuje swoje usługi nazasadzie franchsingu, póki co przede wszystkim w Rosji, a wkrótce także i w Polsce.  New Yorker chwali się na stronie internetowej ogromnym zaangażowaniem w trosce o klientów. W filiach czekać ma profejonalna obsługa. Zawsze dostępna do dyspozycji jest centrala jako pomoc i partner dla sprzedawców. Firma stawia na dokształcanie sprzedawców. Struktura New Yorkera odznacza się silnym zorientowaniem na zespół i dużym poziomem własnej odpowiedzialności, decyzje mają być podejmowane szybko i trafnie.  reklama New Yorker:


  Sklepy New Yorker odznaczają się również oryginalnością, podstawowa koncepcja profesora architektury Karstena K. Krebsa opracowana została w 1995 roku. Projekt nazwany “Koncepcja 21″ został użyty w 300tnym sklepie w Dortmundzie w 2000 roku. W megastorze na praskim Wenzelplatz została zaprezentowana dalsza, najnowsza wersja filii New Yorker. Profesor Krebs wyjaśnia zagadkę jako “tworzenie atmosfery poprzez wystrój i światło” i to jest linia przewodnia konstruktorów sklepów New Yorkera.  Przekrój kroniki firmy:


  1971 r. otwarto pierwszy sklep z dżinsami we Flensburgu lata 70-te i 80-te


  1998 r. zdobycie wschodnioeuropejskiego rynku w Czechach, Polsce i na Wegrzech


  2001 r. w grudniu New Yorker po raz pierwszy osiąga obrót w wysokości jednego miliarda DEM


  2004 r. otwarcie pawilonu handlowego w Pradze

  Podstawą filozofii mody New Yorker to silne marki, takie jak Amisu, Fishbone, Censored, Smog czy Fishboen. Aktualna moda w korzystnych cenach jest filozofią która szczególnie przyczyniła się do sukcesów firmy.

New Yorker kolekcja wiosna-lato 2013 kostiumy kąpielowe

Kostiumy kąpielowe New Yorker na sezon wiosna-lato 2013.

New Yorker kolekcja wiosna-lato 2013 Fishbone Sister

Kolekcja ubrań i dodatków od New Yorker na sezon wiosna-lato 2013. Linia damska – Fishbone Sister.

New Yorker kolekcja wiosna-lato 2013 Fishbone

Kolekcja ubrań i dodatków od New Yorker na sezon wiosna-lato 2013. Linia męska – Fishbone.

New Yorker kolekcja wiosna-lato 2013 Smog

Kolekcja ubrań i dodatków od New Yorker na sezon wiosna-lato 2013. Linia męska – Smog.

New Yorker kolekcja wiosna-lato 2013 Amisu

Kolekcja ubrań i dodatków od New Yorker na sezon wiosna-lato 2013. Linia Amisu.