Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-Zakupy.com
szarosci

Deichmann - kolekcja, sklepy

  W 2007 roku firma Deichmann obchodziła 10 lecie swojego istnienia na rynku polskim. Od 1997 roku Deichmann sprzedaje obuwie i akcesoria obuwnicze, pierwszy sklep firmy powstał w Koninie. Firma obecnie zatrudnia około 1500 pracowników w nieco ponad 100 sklepach na terenie całej Polski. Na świecie marka Deichmann obecna jest w 16 krajach. Sprzedając z roku na rok coraz większą ilość obuwia firma jest niekwestionowanym liderem detalicznego rynku obuwniczego w Europie. Na całym świecie Deichmann zatrudnia ponad 25 000 osób w ponad 2 200 sklepach. Deichmann odnosi ogromne sukcesy dzięki dużej ilości posiadanych sklepów, duże zamówienia, a przez to możliwość negocjowania niższych cen pomaga firmie podwajać zyski.  Deichmann tworzy własne wzory obuwia, których produkcję zleca później dostawcom z Europy i Azji. Deichmann przystosowuje swoją ofertę indywidualnie pod każdy specyficzny rynek, co znaczy, że w Polsce, Niemczech czy Czechach znajdziemy zupełnie inne kolekcje obuwia tej samej firmy. Deichmann stara się corocznie zapewnić około 1000 różnych modeli obuwia. To właśnie różnorodność produktów jest największym atutem firmy. Modele butów poukładane są zgodnie z rozmiarem, modelem i kolorem, co pozwala szybko i w łatwy sposób znaleźć interesujący nas but. W poprzednim roku na terenie Niemiec Deichmann udostępnił usługę zakupów internetowych, niestety na terenie Polski i innych krajów na których Deichmann jest obecny usługa ta nie jest jeszcze dostępna. Jednak zawsze można prosić pracowników salonu o sprowadzenie interesującego nas modelu z innej filli sklepu. Siedziba firmy od 94 lat mieści się w Essen.  Strategia firmy zakłada ekspansję na nowe rynki, Deichmann to spółka rodzinna, co pozwala firmie realizować projekty tylko na skalę, na jaką pozwalają jej własne środki finansowe. A są one spore, w samej Polsce pod koniec roku 2008 przychody firmy szacuje się na bliskie 450 milionów złotych. Maksyma firmy brzmi “Przedsiębiorstwo musi służyć człowiekowi”, i jak zapiera się jej szefostwo wzrost sprzedaży i dalszy podbój nowych rynków nie jest celem samym w sobie.  Deichmann od około 30 lat pomaga w rozwoju Indii i Afryki. Jak mówi Henrich Deichmann – “Nasze spółki w poszczególnych krajach zachęcamy także do tego, by angażowały się społecznie w swoim kraju”. Sieć sklepów obuwniczych Deichmann rozciąga się na terenach takich krajów jak: Niemcy, Austria, Dania, Czechy, Turcja, Wielka Brytania, Węgry, Szwajcaria, Słowenia, Holandia czy Stany Zjednoczone. Deichmann poznaliśmy też z angażowania w swoje reklamy sław popkultury.


  Pussy Cat Dolls w reklamie Deichmann'a  a

  Reklama Deichmann'a z Sugarbabes

  a  Do zachęcania do produktów firmy zaangażowany został Oliver Kahn – słynny ex-bramkarz reprezentacji Niemiec i Bayernu Monachium. W ostatniej kampanii reklamowej firmy brały udział Sugarbabes – jeden z najbardziej znanych girls-bandów w Europie. W projektowaniu specjalnej kolekcji Deichmanna udział wzieły też same artystki. Za reżyserię spotu reklamowego z Sugarbabes odpowiedzialny jest Jake Nava – współpracujący wcześniej przy teledyskach takich sław jak Tina Turner, Spice Girls, Beyonce, Britney Spears, Rolling Stones czy Robbie Williams. Tzw. Star Colelction – to buty samodzielnie wybrane przez piosenkarki, „Mamy nadzieję, że modele, które chętnie nosimy prywatnie, przypadną do gustu naszym fanom“ – dodaje jedna z Sugarbabes. Oprócz butów firma Deichmann oferuje szeroki wybór różnorakich akcesoriów – od pasków i portfeli po torebki.


Deichmann wiosna-lato 2013 – Promocyjne Ceny z okazji urodzin sklepu

Gazetka Deichmann kolekcja wiosna-lato 2013

Katalog Deichmann z obuwiem damskim na sezon wiosna-lato 2013.

Deichmann kolekcja damska wiosna-lato 2013

Najnowsza kolekcja butów Deichmann na sezon wiosna-lato 2013. Kolekcja damska a w niej m.in. sandały, klapki, koturny, czółenka, letnie botki.

Deichmann kolekcja jesień-zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja Deichmann na sezon jesień-zima 2012/2013. Buty damskie, męskie i dla dzieci a także torby i torebki. Kolekcja elegancka, sportowa i na co dzień.

Deichmann kolekcja jesień-zima 2012/2013 kampania z Halle Berry

Najnowsza kolekcja butów i torebek Deichmann na sezon jesień-zima 2012/2013. Kampania wizerunkowa z Halle Berry.