Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-zakupy.com
Na-Zakupy.com
szarosci

Cropp Town (Cropptown) - kolekcja, sklepy

  CroppTown to polska marka odzieżowa, jedna z wielu marek wprowadzonych na polski rynek przez firmę LPP SA. Przypomnijmy, że LPP S.A. jest grupą kapitałową do której należą takie popularne brandy jak Reserved, Re Kids, Esotiq oraz mniej popularne Esotiq, Henderson i Promo Stars. Obecnie LPP SA jest posiadaczem sieci detalicznej, w której skupia w sobie 191 salonów Reserved w 10 europejskich krajach i 166 salonów marki CROPP w 8 krajach. CroppTown posiada swoją siedzibę w Gdańsku, skąd dba o rozwój swojej sieci odzieżowej w Polsce i na rynkach wschodnich.  Na dzień dzisiejszy CroppTown posiada około 70 salonów w Polsce i 30 salonów za granicą. Pierwszy sklep Cropp Town został otwarty wiosną 2004 roku, od tamtej pory dzięki trafieniu w obiecującą niszę odzieżową marka rozwija się w szybkim tempie. Kolekcje Cropp projektowane są przez profesjonalnych projektantów przy ciągłym kontakcie z młodym klientem, sztab projektowy stara się być ciągle na bieżąco ze wszelkimi nowinkami w świecie mody.
  W sklepach CroppTown poza swoimi własnymi wzorami sprzedaje również marki DC Shoes – cenionej amerykańskiej firmy produkującej odzież i buty dla skate’ów, Etnies – amerykańskiej firmy obuwniczej czy Quicksilver – australijskiej firmy surfingowej z 40 – letnią tradycją, znanej między innymi ze sponsorowania Tony’ego Hawka. Tutaj warto wspomnieć o niezwiązanych stricte ze sprzedażą odzieży inicjatywach marki CroppTown. CroppTown od początku swej działalności zajmuje się sponsorowaniem zawodników sportów ekstremalnych. Tzw. Cropp Riders to przede wszystkim znani sportowcy ze sceny extreme. Ponadto marka stara się wspierać niezależnych twórców muzyki, głównie hip-hopowej. Wszystkie te poboczne inicjatywy docierają do potencjalnych klientów różnymi kanałami medialnymi pomagając stworzyć marce atrakcyjny wizerunek producenta odzieży młodzieżowej.  Grupa docelowa firmy to młodzież w wieku od 13 do 24 lat.
  Cropp Town rozwija się dzięki prężnej pracy setek zaangażowanych w rozwój marki ludzi, jednak duże znaczenie mają postanowienia od górne. Kluczem do sukcesu CroppTown okazała się ekspansja na terenie Polski na regułach franczyzny. Franczyzobiorca musi znaleźć odpowiednie miejsce – przestrzeń zapewniającą marce odpowiednią liczbę klientów – na powstanie lokalu Cropp Town, w zamian Cropp Town oferuje możliwość prowadzenia sprzedaży pod szyldem popularnej marki, ponadto na przyszłego handlowca czeka pełna instrukcja – know-how. Cropp Town na siebie bierze wyposażenie sklepu, wystrój i produkty, by nie angażować więcej środków nowego partnera.  Duży wpływ na obecną rozpoznowalność marki miała śmiała kampania reklamowa. Podstawowym medium wykorzystywanym w kampanii były billboardy, wiaty przystankowe i citylighty w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Kampania realizowana jest też na środkach komunikacji miejskiej – autobusach i tramwajach oraz w warszawskim metrze.  Reklamy CroppTown pojawiły się także szeroko w internecie, na serwisach społecznościowych i na komunikatorze Gadu-Gadu. 21 Października właściciel marki CroppTown LPP S.A. zdobyło pierwsze miejsce w kategorii handel i drugie w ogólnej klasyfikacji. W konkursie brano pod uwagę zorientowanie firmy na biznes, opinie pracowników o zarządzie oraz rzetelność i wizerunek firmy na rynku inwestycyjnym. Przyszłość CroppTowna LPP S.A. widzi na rynku wschodnim. Na 2009 rok planowana jest dalsza ekspansja firmy na rynki Chorwacji i Bułgarii.


Cropp kolekcja wiosna-lato 2013

Kolekcja Cropp na sezon wiosna-lato 2013.

Cropp (Town) kolekcja jesień-zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja Cropp (Town) na sezon jesień-zima 2012/2013. Kolekcja damska i męska a także kampania wizerunkowa z Berlina.

Cropp Town – nowa kolekcja Wiosna Lato 2010

Nowa kolekcja Cropp Towna – lato wiosna 2010:

Cropp Town – Wola Park

Cropp Town – Wola Park Cropp Town zajmuje się dystrybucją własnych produktów jak i marek innych firm np. Vans. W Cropp Townie przeważa moda młodzieżowa dla kobiet i mężczyzn. Godziny otwarcia: pon. – pt. 10.00 – 21.00 sobota 10.00 – 21.00 niedziela 10.00 – 20.00 Adres: Cropp Town C.H. Wola Park Parter ul. Górczewska 124 [...]

Cropp Town – Pasaż Grunwaldzki

Cropp Town – Pasaż Grunwaldzki Marka Cropp Town znana jest ze swoich młodzieżowych wzorów. W stylu Cropptown przeważa moda skate, jednak i fani innych wzorów znajdą tu coś dla siebie. Godziny otwarcia: pon. – pt. 10.00 – 21.00 sobota 10.00 – 21.00 niedziela 10.00 – 20.00 Adres: Cropp Town Pasaż Grunwaldzki Pl. Grunwaldzki 22 50-363 [...]